У цій групі ми пропонуємо Вам ковдри з різнотипним якісним наповненням від декількох виробників. Ковдри з гіпоалергенними наповнювачами допоможуть створити ідеальний мікроклімат спального місця.

Ковдри

Чи знаєте Ви, що затишна тепла ковдра супроводжувала людство протягом усього його існування? Спочатку в ролі покривала виступали шкури тварин, потім, з розвитком скотарства, люди навчилися ткати шерсть і виготовляти тканину, яка надійно захищала їх від холодів. Відомі в історії людства також ковдри із шматків тканини, які в Стародавньому Римі використовувалися як протипожежний засіб. Груба тканина не пропускала повітря і, накривши джерело загоряння такою ковдрою, можна було запобігти пожежі.

Ковдри навіть вважають цінною сімейною реліквією. Так в Швеції XVIII століття вони передавалися у спадок. Такі вироби шилися усіма жінками сім'ї і виглядали як справжній витвір мистецтва. І сьогодні багатьом малюкам прийнято дарувати теплу ковдру, яка служить своєрідним «оберегом» від злих духів і зберігає тепло люблячої сім'ї.

+380972664027
Інтернет-магазин
інтернет магазин Меблі та Матраци
Наталя (інтернет магазин), Руслан (гуртові продажі)
Україна Тернопільська область Тернопіль Масив Бам, вул. Київська 16 Б
ФОП Федорова Наталія Михайлівна