Кошик
Нет отзывов, добавить

Під час сну хребет людини повинен знаходитися в фізіологічно правильному положенні, що гарантує розслаблення всіх м'язів і відмінне самопочуття на наступний день. Для цього Вам варто купити подушки в нашому інтернет-магазині.

 У нас Ви знайдете традиційні подушки та вироби з анатомічним і ортопедичним ефектом. Останні необхідні не тільки тим, хто вже має проблеми з хребтом, але і всім, хто піклується про своє здоров'я. Подушки з анатомічним ефектом надійно підтримують тіло сплячого і не передавлюють судини. Сон на них ― хороша профілактика остеохондрозу. Також завдяки правильному положенню голови, клітини головного мозку краще забезпечуються киснем. Лікарі стверджують, що подушки з анатомічним і ортопедичним ефектом перешкоджають появі другого підборіддя і зморшок в області шиї.

Подушки

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:

Зверніть увагу, що, купивши подушку, Ви не отримуєте панацею від уже наявних проблем з хребтом. Наприклад, сколіоз нікуди не зникне. Однак хворобливі відчуття значно зменшаться. Обов'язково варто купити якісні подушки для дітей. Проблеми зі здоров'ям набагато легше попередити в ранньому віці, ніж боротися з ними в подальшому.

Виробник
+380972664027
Інтернет-магазин
+380972664027
Viber
інтернет магазин Меблі та Матраци
Наталя (інтернет магазин), Руслан (гуртові продажі)
Україна Тернопільська область Тернопіль вул. Київська 16 Б
ФОП Федорова Наталія Михайлівна
Карта