Кошик
Немає відгуків, додати
Рулонні матраци ― оптимальний вибір для тих, хто навіть далеко від дому хоче забезпечити комфортні умови сну. Такі моделі продаються у вакуумній упаковці у вигляді компактного рулону. Згорнуті матраци відмінно підходять для дачі або зйомної квартири. Ергономічні властивості дозволяють легко транспортувати рулонні матраци в звичайному автомобілі, і не чекати кілька днів доставки з магазину. Після прибуття на місце призначення, Вам достатньо його просто розкласти, і матрац швидко відновить свою первинну форму.

Рулонні матраци

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Що ж собою являє рулонний матрац? Це тугий компактний рулон, який запросто поміщається, наприклад, в багажнику легкового автомобіля. А, значить, спрощується процедура доставки покупки: не потрібно вичікувати час і платити за цю послугу.

Скручування виробу здійснює спеціальне обладнання, яке забирає з нього повітря і упаковує його в герметичну міцну плівку. Для тих, хто думає, що в процесі зберігання в стислому стані матрац втратить свої характеристики міцності і естетичні властивості, відзначимо - не потрібно турбуватися! Після розпакування він розкручується, швидко набуваючи свої вихідні розміри. Легке відновлення відбувається завдяки високоеластичним матеріалами, що входять до складу виробу

Виробник
Фільтри
Диапазон цен, грн.
Высота, см
Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место, кг
Наявність
Страна производитель
Форма матраса
Тип матраса 
Размер матраса, см
Наполнение матраса
Сторона матраса 1
Сторона матраса 2 
Эффект "Зима - Лето" 
+380972664027
Інтернет-магазин
+380972664027
Viber
інтернет магазин Меблі та Матраци
Наталя (інтернет магазин), Руслан (гуртові продажі)
Україна Тернопільська область Тернопіль вул. Київська 16 Б
ФОП Федорова Наталія Михайлівна
Мапа