Напевно, кожен помічав, що якщо в спальні встановлено ліжко з натурального дуба, ясеня, бука, вільхи або іншого дерева, то атмосфера в кімнаті обов'язково дуже приємна і налаштовує на відпочинок. У цьому немає нічого дивного, так як правильно оброблене дерево зберігає здатність освіжати і оздоровлювати повітря. При цьому меблі не порошать самі і не притягують до себе пил, тому спати на такому ліжку приємно і корисно. До того ж натуральна фактура дерева виглядає не тільки декоративно, але і розкішно і надає інтер'єру справжній затишок.


Дерев'яні ліжка

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2 3
Одна з важливих і корисних функцій ліжка - це статус, естетичне і візуальне задоволення від місця, де ми відпочиваємо. Якщо покласти, нехай навіть самий дорогий матрац на підлогу, то він буде так само корисний, але спати, швидше за все, буде неприємно. Дерево як природний фільтр повітря, у виробах значно зменшує свої властивості, але натуральні меблі  точно не забруднюють  повітря і це теж користь для вашого будинку. Безперечна користь від натуральної ліжка - це наближення до природи. Нас оточують кам'яні стіни, штукатурка, фарба - це все мертві матеріали, а дерево, воно живе навіть у виробах. Якщо при цьому у вас ортопедичний матрац з природних матеріалів, то під час відпочинку Ви хоч чуть-чуть але стикаєтеся з живою природою.
Ще однією важливою корисною властивістю дерева є його низька теплопровідність. Це означає, що дерево завжди на дотик здається теплим і приємним. Навіть після тривалого провітрювання воно не вистигає, як це трапляється, наприклад, з металом.

Якщо ж говорити коротко, то головними перевагами ліжок з масиву будь-якого дерева є наступне:

  • Екологічність. Масив дерева обробляється за спеціальними технологіями, які безпечні для здоров'я.
  • Довговічність. Ліжко з масиву прослужить у кілька разів довше, ніж вироби з ДСП або МДФ.
  • Краса і комфорт. При всій своїй твердості дерево легко піддається обробці, і майстри мають можливість надавати ліжкам будь-яку форму, що забезпечує комфортність сну.
  • Актуальність. Натуральне дерево ніколи не виходить з моди, тому ліжко з масиву завжди буде вважатися престижною і модною річчю.
І нарешті, меблі з натурального дерева - це завжди благородно, такі меблі говорять про ваш статус і смак, а якщо вони ще й якісно зроблені, не хитаються і не скриплять, то це впевненість і спокій на довгі роки.